sklep.png
Oferta specjalna i karnety
29.01.2019

Do dwóch oddziałów Muzeum wg zasad:

Do Ratusza Staromiejskiego (bez Wieży Ratuszowej) oraz do Muzeum Historii Torunia w Domu Eskenów (ekspozycje+pokaz) lub Muzeum Sztuki Dalekiego Wschodu w Kamienicy pod Gwiazdą lub Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika

Muzeum Toruńskiego Piernika (ekspozycja+warsztaty) oraz do Muzeum Historii Torunia w Domu Eskenów (ekspozycje+pokaz) lub Muzeum Sztuki Dalekiego Wschodu w Kamienicy pod Gwiazdą lub Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika

- bilet normalny 25 zł

- bilet ulgowy 17 zł

Dwudniowe bilety wstępy do:

Ratusza Staromiejskiego (bez Wieży Ratuszowej), Muzeum Historii Torunia w Domu Eskenów (ekspozycja+pokaz) Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika, Muzeum Sztuki Dalekiego Wschodu w Kamienicy pod Gwiazdą, Muzeum Toruńskiego Piernika (ekspozycja+warsztaty)

- bilet normalny 50 zł

- bilet ulgowy 40 zł

Ratusza Staromiejskiego w Toruniu (z wejściem na Wieżę Ratuszową), Muzeum Historii Torunia w Domu Eskenów (ekspozycja+pokaz) Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika, Muzeum Sztuki Dalekiego Wschodu w Kamienicy pod Gwiazdą, Muzeum Toruńskiego Piernika (ekspozycja+warsztaty)

- bilet normalny 60 zł

- bilety ulgowy 45 zł